Stratejik bir araç olarak tasarımı kullanıyor,
şirketleri inovasyonla buluşturuyoruz.

Genel düşüncenin aksine, tasarım sadece estetikle alakalı değildir. Tasarım, statükoyu değiştiren, insanın ihtiyaçlarına çare bulmayı sağlayan ve şirketleri, mantık ve yaratıcılığı kullanarak, geliştirip güçlendiren bir problem çözme yöntemidir. Her şeyin dijitale döndüğü dünyamızda tasarım, karmaşık yapıların basitleştirilmesi ve inovasyon kültürünün tetiklenmesi açısından her zamankinden daha  fazla ihtiyaç duyulan bir yöntemdir. - Sami Hmaidan

Nasıl yapıyoruz?

1. İşinizin İncelikleri hakkında bilgilenip, vizyonunuzu oluşturuyoruz

İnovatif bir projeye başlamadan önce atılması gereken en önemli adım; bir şirketin servis, faaliyet ve değerleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak, karşı karşıya kaldığı zorlukları ve olası fırsatları incelemektir. Blue Hat’de biz, araştırma metodolojimizi; vizyonunuzu anlamak (veya vizyonunuzu bulmanıza yardımcı olmak), işinize yarayacak bir strateji ve yol haritası çizmek ve 'Design Thinking' düşünce sistemini benimsemeniz üstüne kurarız.

2. İnovasyon kültürünü Başlatacak, tasarım odaklı bir strateji yaratıyoruz

Hakkınızda yeterli veri ve içerik topladıktan sonra; yetkililerinizle beraber oluşturduğumuz vizyona uygun, şirketinizin inovasyon kültürünü benimsemesini sağlayacak, size özel bir strateji tasarlarız. Mantık ve yaratıcılıkla harmanlanmış bu strateji, işinizi bir adım öteye taşır!

3. Stratejinizi başarılı bir şekilde uygulamaya koymanıza yardımcı oluyoruz

Doğru uygulanamayan bir strateji kimsenin işine yaramaz. Bu nedenle, hem Blue Hat ekibi tarafından üstleneceğimiz, şirketiniz içindeki mevcut kaynaklarınızı çalışır duruma getirme, çalışanlarınızı eğitme gibi iç yönetimi ilgilendiren konularda, hem de profesyonellerle kurduğumuz iş birliktelikleri ile, stratejinizi en verimli şekilde uygulamaya koymanıza yardımcı oluruz.

4. Başarınızı degerlendirip, sonuçlar doğrultusunda gerekirse değişiklikler yapıyoruz 

Yeni stratejinizi uygulamaya aldıktan sonraki en önemli adım, kullanıcıdan alınan geri dönüşlerdir. Çeşitli temel performans göstergelerini (KPIs) kullanarak, kurduğumuz stratejinin etkenlik derecesini ölçeriz. Başarı derecesini değerlendirir gerekli durumlarda stratejinizi değişikliklere göre yeniden ayarlarız.

 

Servislerimiz

inovasyondanismanligi.png

İNOVASYON DANIŞMANLIĞI

İnsan odaklı design thinking yöntemlerini kullanarak, pazardaki açıkları kapatacak yeni servisler yaratır ya da mevcut servislerinizi yeniden tasarlarız. Size özel hazırlanmış araştırma metodolojisinin ışığında, mevcut servis kalitenizi iyileştirir, varolan sorunların üstesinden gelir ve en yeni trendleri yakalamanıza yardımcı olurken, inovatif fikirleri garantileriz.

Uzmanlık alanlarımız dahilinde, ekibinizin inovasyonla tanışması ve ileride inovatif fikirlerle şirketinize destek olabilmeleri için gerekli olan eğitim desteğini veririz. İhtiyacınıza özel hazırlayacağımız içerikler, araştırma methodları, ile ekibinizi bilgilendirirken; beyin fırtınası seansları, örnek vaka çalışmaları, sunum teknikleri ve fikir paylaşım seansları ile de onların öğrendiklerini uygulayarak pekiştirmelerine olanak veririz. Eğitim sonunda ekibinizin inovasyon ve design thinking konularında bilgilenmiş ve yaratıcı yeteneklerini geliştirmiş olarak ayrılmalarını sağlarız.  

Blue Hat’de biz doğru kullanıcılara ve hedeflerinize ulaşmanız için gerekli olan en doğru formülü bulur ve uygularız. Ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere içerik oluşturma, sosyal medya, online reklam, email yoluyla pazarlama ve/veya potansiyel iş birlikteliklerini içeren stratejiler sunarız.

 

 

 

Servis Tasarımı

 

 

İnovasyon Workshopları & Eğitimler

 

 

İletişim Tasarımı 

 

 


UYGULAMALI HİZMETLERİMİZ

Untitled-1.png

yan servisler

Hosting & Cloud Computing

Copywriting

Grafik Tasarım

Analiz & Raporlama

Fotograf

 

Müşterilerimiz

 
 

 
seeyou.png